morze 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień ogrodowy do ogródka na ogród skarpy murowy skalniak

Opis:

Nasza firma PPU Kamieniarstwo Pawlik to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień murowy i kamień hydrotechniczny oraz płyty szlifowane do wewnątrz a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Grabowie I to zakład górniczy a także złoże należące do zakładu Kamieniarstwo Pawlik ze wsi Grabowie koło Przedborza na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim lisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć kopiemy kamień naturalny piaskowiec albski tylko i wyłącznie sposobami bez użycia środków wybuchowych za pośrednictwem koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki udarowo-pneumatycznej . Po wykorzystaniu wiertarki udarowo-pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem pęczniejącym do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową wydobytego surowca skalnego.
Wykopany piaskowiec naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie towary jak : kamień murowy , kamień na dom , płytki elewacyjne oraz kamień hydrotechniczny a także płyty szlifowane na fasady i kamień do ogródka powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień do ogrodu
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 947
Dodane: 2023.05.13
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj